Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mirosław Kapłan - po ilu dniach ustąpi?

Utworzony przez Gość, 7 grudnia 2010 r. o 12:53
Jeśli nie zrozumiałeś, twój problem! Napisane po polsku, więc nawet ktoś z niewielkim ilorazem inteligencji może to zrozumieć.Współczuję!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest jedna ale wydźwięk jej jest różny,w zależności kto ją głosi.Jerzy P.zaświadcza o prawdzie w sprawie"katastrofy smoleńskiej".To zakrawa na groteskę,kicz wręcz.Jakim jesteśmy społeczeństwem skoro pozwalamy tak miernym postaciom stawać na czele(jakie by to czoło nie było)i nam przewodzić.Kim są elity władzy jeśli takich kmiotków na przywództwo nam namaszczają i wspierają ich nie bacząc na siane przez nich zgorszenie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest jedna ale wydźwięk jej jest różny,w zależności kto ją głosi.Jerzy P.zaświadcza o prawdzie w sprawie"katastrofy smoleńskiej".To zakrawa na groteskę,kicz wręcz.Jakim jesteśmy społeczeństwem skoro pozwalamy tak miernym postaciom stawać na czele(jakie by to czoło nie było)i nam przewodzić.Kim są elity władzy jeśli takich kmiotków na przywództwo nam namaszczają i wspierają ich nie bacząc na siane przez nich zgorszenie?
Rzeczywiście,źle ten PIS nasz wygląda.Niewiarygodni jesteśmy w mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie kopcie trupa.
     A CO OBECNIE PORABIA NASZ "NIEODŻAŁOWANY" I JEDYNY W WOJEWÓDZTWIE LUBELSKIM WÓJT REPREZENTUJĄCY TZW. PARTIE OPOZYCYJNĄ ??????? :ph34r:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 A CO OBECNIE PORABIA NASZ "NIEODŻAŁOWANY" I JEDYNY W WOJEWÓDZTWIE LUBELSKIM WÓJT REPREZENTUJĄCY TZW. PARTIE OPOZYCYJNĄ ??????? :ph34r:
złożył kwiaty pod tablicą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Antoni, Antoni i jeszcze raz Antoni"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.     taktyka jest taka: głosuj na Sławka Zawiślaka!!!                                                                                                        .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Mietek,ale dlaczego?Kapłan widocznie uwielbia być kopanym,ma ktoś ochotę?Worek treningowy nam się trafił.Z rozkoszą patrzę jak pławi się w gównie,które z siebie wytoczył.
Jego trzeba kopać bo jak tylko z tego gó.na się wynurzy to zacznie czynić szkody, których wielu mądrych nie potrafi naprawić,A tak naprawdę to napiszcie kto takiego oszołoma przytulił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
   Pytasz o kapłana?
Właśnie ciekawe ,czy to prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie ciekawe ,czy to prawda
Byłam dziś na sesji rady,pierwszy raz gdy wójtem jest Adamowicz.Zobaczyłam jak na dłoni jak bardzo Kapłan do tej gminy nie pasował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam dziś na sesji rady,pierwszy raz gdy wójtem jest Adamowicz.Zobaczyłam jak na dłoni jak bardzo Kapłan do tej gminy nie pasował.
Tak jak ty do karety....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam dziś na sesji rady,pierwszy raz gdy wójtem jest Adamowicz.Zobaczyłam jak na dłoni jak bardzo Kapłan do tej gminy nie pasował.
Czyżby Adamowicz nareszcie zajął się tym czym powinien był zająć się już dawno ? Nareszcie ruszył łaskawie swoje cztery litery. Jak długo można czekać na sprawiedliwość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam dziś na sesji rady,pierwszy raz gdy wójtem jest Adamowicz.Zobaczyłam jak na dłoni jak bardzo Kapłan do tej gminy nie pasował.
Bo Kapłan porównywał się  do  Obamy. Był  taki czarny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak miał tam chodzić nie ten poziom wystarczy popatrzeć na te " gęby z naszej gminy" z wąsatym na czele  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak miał tam chodzić nie ten poziom wystarczy popatrzeć na te " gęby z naszej gminy" z wąsatym na czele  
TO PO JAKĄ CHOLERĘ PCHAŁ SIĘ DO NASZEJ GMINY NA WÓJTA ?  ZMUSZAŁ GO KTOŚ ? JAK KOMUŚ POZIOM NIE ODPOWIADA TO WON !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO PO JAKĄ CHOLERĘ PCHAŁ SIĘ DO NASZEJ GMINY NA WÓJTA ?  ZMUSZAŁ GO KTOŚ ? JAK KOMUŚ POZIOM NIE ODPOWIADA TO WON !!!
Pełna  zgoda.Pytanie tylko  do jakiego  poziomu  doprowadził gminę po trzech latach  urzędowania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pełna  zgoda.Pytanie tylko  do jakiego  poziomu  doprowadził gminę po trzech latach  urzędowania?
Ty się lepiej martw aby teraz po pół roku coś zostało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj w Żabcach wielka biba. Żulostwo jest w siódmym niebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty się lepiej martw aby teraz po pół roku coś zostało
Jestem o tym przekonany ,że nic nie zostanie. To tylko Michaluk był naiwny i zostawił  grubą kasę do  roztrwonienia następcom. Nauczyciele nie myślą o tym jak  kasę zarobić tylko o tym  jak ją wydać, nie koniecznie na  rozwój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj w Żabcach wielka biba. Żulostwo jest w siódmym niebie.
kto stawia ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...